automobilis

 

AUTOMOBILIŲ NUOMA

 

seperator

OKSERA-stipriausi

Подробнее на сайте: https://currenthouse.ruhttps://daoconstruct.ru https://inedvijimosti.ruhttps://fullconstruct.ruhttps://houseconstruct.ruhttps://dohomebuild.ru https://thehousebuilder.ruhttps://samsdelairemont.ru http://repair-yourself.ru https://sdelaisvoidom.ruhttps://primohouse.ruhttps://buildbighouse.ruhttps://zedconstruct.ru https://buildthehouse.ru https://econedvijimosti.ru

NUOMOS SĄLYGOS

  * Už automobilio nuomą Lietuvoje, tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys privalo palikti užstatą grynais pinigais. Užstato dydis  150-200Eur. Užstatas grąžinamas po nuomos pabaigos, klientui grąžinus tvarkingą ir nuplautą automobilį.

  * Reikalingi dokumentai – pasas ir vairuotojo pažymėjimas.

  * Minimalus nuomos terminas – 24 val.( 1 para ), maksimalus – neribojamas. Nuomojantis automobili daugiau kaip 30 parų – taikomos nuolaidos.

  * Nuomininko atsakomybė padarius avariją (avarija – tai eismo įvykis, kuriame dalyvavo bent viena judanti transporto priemonė ir dėl to nukentėjo žmonės arba turtas) numatoma tik tuo atveju, kai nuomininkas yra autoįvykio kaltininkas. Priklausomai nuo pasirinkto automobilio, atsakomybės ribos yra nuo 200 Eur iki 300 Eur. Eismo įvykio kaltininko, kaip transporto priemonės valdytojo, civilinę atsakomybę apdrausta privalomu TPVCA draudimu.

  * Pametus automobilio raktus ar dokumentus, nuomininkas moka 250 eurų baudą.

  * Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais.Nuomos mokestis yra sumokamas nuomos pradžioje.

  * Kauno mieste automobilio pristatymas nemokamas. Kauno rajone nuo 10 eurų. Į kitus miestus pagal susitarimą.

  * Nuomininkas gali įrašyti dar vieną asmenį kaip papildomą vairuotoją, galintį vairuoti išsinuomotą automobilį.Papildomas vairuotojas turi atitikti reikalavimus amžiui bei vairavimo stažui.

  * Naudotis automobiliu be atskiro raštiško nuomotojo sutikimo galima tik Lietuvoje.

  * Jei automobilį nuomojasi įmonė, būtina pateikti įgaliojimą su oficialiu registracijos pažymėjimu.